У Кривому Розі розпочали будівництво «Підземних шкіл»

ОСВІТА
17.05.24 - 12:23

У Кривому Розі міським коштом розпочинають три складних проєкти з будівництва «Підземних шкіл». Одну з них розташують під футбольним полем гімназії в Довгинцівському районі.

«Для безпечного навчання наших школярів у місті, фактично "з нуля", створено 211 укриттів. А тепер ми ще розпочинаємо 3 складні нові проєкти з будівництва «Підземних шкіл». Перший вже розпочали. На території гімназії під футбольним полем збудуємо окремо розташовану будівлю. Це буде протирадіаційне укриття, розраховане на 300 чоловік. Тут будуть облаштовані місця для занять учнів, санвузли, медпункт, буфет та інші допоміжні й технологічні приміщення. По всім нормам та правилам, будівельники облаштують аварійні виходи та приміщення. Ми плануємо продовжити будівництво подібних шкіл і в інших районах міста, аби забезпечити усім дітям рівний доступ до якісної та, що найважливіше, безпечної освіти», - зазначив на виїзній нараді в.о. міського голови Юрій Вілкул.

 

Підземну школу спроєктовано відповідно до всіх ДБНів, які застосовуються під час війни. Робочим проєктом передбачено нове будівництво укриття, що знаходиться на території гімназії Довгинцівського району, - говорить начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

 

«Загальні розміри будівлі -  900 м2. Проєктом передбачена доступність для маломобільних відвідувачів. Будуть заведені всі внутрішні комунікації та шляхи руху, облаштовані зони безпеки та спеціально обладнані санвузли. Інформаційне та інженерне обладнання будівлі передбачає вхід та вихід з однокамерними тамбур-шлюзами, які обладнають підйомними платформами Forstor. Роботи розпочалися 1 травня та триватимуть 8 місяців», – підкреслив Валерій Катькін.

 

Сьогодні у  Кривому Розі працюють 129 шкіл гімназій та ліцеїв, у 121-му закладі освітній процес проходить в онлайн форматі зі щотижневими офлайн консультаціями та дотриманням усіх вимог безпеки.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: