У Кривому Розі стартувала підготовка до опалювального сезону 2021-2022

КОМУНАЛКА
14.01.21 - 16:10

Кривий Ріг першим в Україні розпочав підготовку вже до нового опалювального сезону 2021-2022 років.

Розпорядженням міського голови створено Штаб із підготовки: будуть модернізуватися котельні та мережі теплопостачання.

 

 

Це питання стало головним на сьогоднішньому засіданні виконкому, де затвердили план підготовки міста до наступного опалювального сезону.

 

 

«Ми розуміємо, що теплогенерувальним підприємствам доволі складно працювати в умовах зростаючих цін на газ, електроенергію та інше. Місто не в змозі впливати на ці тарифи. Однак, незважаючи ні на що, прямий обов’язок підприємств займатися модернізацією мереж та котелень, забезпечувати стабільну подачу тепла до кожного будинку в усіх районах міста. Саме тому ми вже зараз, паралельно з нинішнім сезоном, розпочинаємо підготовку до нового й формуємо план необхідних заходів», - підкреслив міський голова Костянтин Павлов.

 

 

Серед основних заходів – продовження впровадження сучасних енергозберігальних технологій. Для цього капітально відремонтують 5 котлів у котельнях «Криворізької теплоцентралі» і «Криворіжтепломережі», замінять понад 18 км мереж теплопостачання, продовжать встановлювати прилади обліку тепла, утеплять заклади освіти та медицини.

 

 

Важливою складовою підготовки до нового опалювального сезону залишається встановлення приладів обліку тепла в будинках криворіжців, що, як показує практика, дозволяє жителям платити значно менше ніж без лічильника.

 

 

«Багатоквартирні житлові будинки, де послуги з централізованого опалення надає комунальна «Криворіжтепломережа», на 100% обладнані приладами обліку тепла. В той же час, державна «Криворізька теплоцентраль» торік встановила лише 174 прилади обліку. На сьогодні, обліком охоплено 82% будинків або 97% помешкань споживачів. Необхідно працювати над цим й у 2021 році», - сказав Іван Карий, директор департаменту розвитку інфраструктури міста. 

 

 

Для покращення умов проживання в багатоквартирних будинках і гуртожитках, у місті продовжують реалізовувати міські програми: підтримки ОСББ; «Теплий дім»; ремонту житлових будинків та гуртожитків; відшкодування частини кредитів. Досить значне фінансування з міського бюджету передбачено для реалізації програми підтримки ОСББ - 20 млн грн, на реалізацію програми «Теплий дім» - 5 млн грн., для реалізації програми відшкодування частини кредитів передбачено 4 млн грн.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: