У Кривому Розі стартували місцеві вибори, дільниці відкрилися о 8.00: температурний скринінг, дезінфекція

ВАЖЛИВО
25.10.20 - 8:14

У Кривому Розі стартували місцеві вибори. Дільниці відкрилися о 8.00. Перші свідомі місцеві мешканці вже заповнили приміщення дільниць.

На вході до дільниць криворіжців зустрічають з дезінфекторами, усім роблять температурний скринінг. 

 

Члени комісій просять містян дотримуватись соціальної дистанції.

 

У зв'язку з посиленими санітарними вимогами, всі дільниці продезінфікували, забезпечили антисептиками. За необхідності, виборцям видають індивідуальну маску і персональну ручку, які вони можуть забрати з собою. 

Нагадаємо, віддати свої голоси за кандидатів у місцеві ради та за міського голову сьогодні зможуть 492 284 криворіжці.

 

Криворізькі виборці отримують по 5 бюлетенів. Їх треба уважно проглянути і правильно заповнити. Не забудьте, що не можна демонструвати свій заповнений виборчий бюлетень та виносити його за межі дільниці.

 

Бюлетені для голосування мають різний колір, залежно від органу самоврядування, до якого відбуваються вибори: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної ради; світло-зеленого кольору – з виборів депутатів районної ради; світло-жовтого кольору – з виборів депутатів міської ради; світло-сірого кольору – з виборів депутатів районної у місті ради; світло-рожевого кольору – з виборів сільського, селищного, міського голови.

 

Біля входу у дільниці наші журналісти помітили молодих людей, які мають проводити опитування "5 запитань від президента".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: