У Кривому Розі стартував міжнародний турнір з боксу. Криворіжці отримали 4 перемоги над боксерами з Грузії. Сьогодні - фінал

         У Кривому Розі вчора стартував міжнародний турнір з боксу. У Палаці молоді і студентів КНУ відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу між клубними командами International Matchcatcher from boxing.

 На рингу у різних вагових категоріях зустрілися боксери з України КБ - 75 (Кривий Ріг), Узбекистану (Laether Gloves), Грузії (DKD) і Азербайджану (Gabala). 

Минулої осені криворіжці захоплено стежили за драматичною матчевою зустріччю боксерів України та Азербайджану. 

Цьогорічні очікування ще грандіозніші, адже на ринг вийшли представники вже чотирьох країн. 

У перший день змагань команді України протистояли бійці з Грузії. 

Боксери зібрали аншлаг, якому могла б позаздрити будь-яка зірка естради, у ринг команди виходили під бурхливі оплески.

Попри товариський статус турніру, всі бійці налаштовані лише на перемогу – все для того, щоб захистити честь прапора своєї країни.

Відкривали свято боксу команди Узбекистану та Азербайджану. Боксери Узбекистану стали переможцями у цих двобоях через відмову азербайджанської команди продовжувати бої.

Наставники азербайджанськких спортсменів заявили про несправедливе, на їхню думку, суддівство і влаштували демарш.

Кульмінацією вечора стало протистояння України та Грузії. Традиційно серед фаворитів - улюбленці криворіжців Тимур Бєляк та Ігор Шевадзуцький.

Техніка, ударна міць та характер – суперники продемонстрували свій багатий арсенал. Незалежно від ваги та титулів, у рингу - всі рівні. На перший план виходить воля до перемоги.

Українська команда здобула перемогу над суперником - 4:2.

Не обійшлося й без курйозів - удар Ігоря Шевадзуцького прийшовся не лише по обличчю суперника, загнаного в куток рингу, а й зачепив оператора, який знімав бій. Той достойно витримав удар, втримався на ногах і продовжив зйомку.

Сьогодні, 12 жовтня, о 16.00 відбудеться матч за 3-є місце, о 19.00 - фінал.

А 13 жовтня у спортивному комплексі КБ -75 на фанів боксу чекає ще один сюрприз - фотосесія з Кубком Мохаммеда Алі та поясами WBC, WBA, WBO, IBF та поясом від журналу "The Ring", яким на даний час володіє Олександр Усик.

Фотосети відбуватимуться з 10.00 до 17.00 у залі боксу "КБ -75".

Заходи проводяться за організації президента Криворізької федерації боксу Владислава Біндера і за підтримки народного депутата Костянтина Павлова.