У Кривому Розі суд залишив під вартою військового, який підірвав гранату серед людей. Двоє поранених

КРИМІНАЛ
21.06.24 - 10:27

Тернівський районний суд залишив під вартою військового, який 17-го червня у колі своїх знайомих підірвав гранату і поранив двох людей. Один з постраждалих наразі у відділенні інтенсивної терапії тисячки з відкритою черепно-мозковою травмою. Його стан важкий. 17-річна дівчина з осколковим пораненням отримує допомогу у стаціонарі 16-ої лікарні.

Як з'ясувалося, цей чоловік тричі самвільно залишав військову частину. Останній раз - на 10 місяців. Цим правопорушенням займається військова прокуратура. Слідчі Тернівського районного суду працюють за двома провадженнями: незаконне зберігання зброї та хуліганство, що призвело до поранення людей.

 

Прокурор зазначив три ризики, передбачені статтею 177-ю. Вчинення нових кримінальних правопорушень, те, що він може переховуватись від розслідування і суду, і третій ризик – затриманий  може впливати на свідків.

 

«У статусі обвинуваченого  військовий  вчинив нові злочини, у яких обґрунтовано підозрюється, - зазначив  слідчий суддя у справі, спікер Тернівського районного суду  Юрій Демиденко. - Це хуліганство із застосуванням цієї гранати і зберігання зброї. Це –тяжкі злочини. За статтями  296-ю та  263-ю передбачено більш ніж 5 років позбавлення волі».

 

На  фронті військовий отримав контузію, від якої лікувався. Є характеристика з військової частини, довідка з психоневрологічного диспансеру.

 

«На підставі усіх ризиків слідчий суддя прийняв рішення задовольнити клопотання прокурора і взяти його під варту», - підтвердив  Юрій Демиденко.

Фото – ілюстративне.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: