У Кривому Розі судитимуть державного реєстратора за незаконні оборудки з нерухомістю

КРИМІНАЛ
10.04.19 - 13:27 861

У Кривому Розі судитимуть державного реєстратора, який незаконно переоформив право власності підприємства на об’єкти нерухомості загальною вартістю понад 1,3 млн грн. - Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Державний реєстратор Криворізького міського управління юстиції, за наявності зареєстрованого у Держреєстрі прав арешту нерухомого майна, у відсутності правоустановчих документів, здійснив несанкціоновану перереєстрацію об’єктів нерухомості за іншим підприємством, а саме - 12 будівель вартістю понад 1,3 млн. грн., а також 4 земельних ділянки загальною площею 8504,3 га, які належать державі.

 

Прокуратура Дніпропетровської області направила до суду обвинувальний акт за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 та ч.3 ст.362 КК України (зловживання службовим становищем; несанкціоновані зміни інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах та зберігається на носіях такої інформації, вчинене особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значну шкоду).

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось прокуратурою Дніпропетровської області за оперативного супроводженням Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в області.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»