У Кривому Розі триває опрацювання протоколів на ОВК № 33

ВАЖЛИВО
01.04.19 - 10:48

О 20:00 закінчилося голосування на всіх виборчих дільницях міста. Окрім членів комісії, уповноважених осіб від кандидатів, слідкували за перебігом виборчого процесу спостерігачі, у тому числі — міжнародні.
 

 «Були технічні проблеми, хтось не міг себе знайти серед виборців, хтось намагався проголосувати двічі, були спроби фальсифікації і спроби підкупу.  Таких порушень було небагато, і я сподіваюся, що ця кількість вплине на прийняття остаточних рішень», — прокоментував офіційний спостерігач від Міжнародного експертного центру виборчих систем(ICES) Александер Цинкєр.

 

Учора після 20:00 в окружкомах розпочалися засідання з питань, що виникали під час голосування. На 4 дільницях ОВК № 33 під час голосування вимикали світло. Станом на 20:30, всі проблеми з електропостачання були вирішені, — повідомив голова тервиборчкому.

«Є підстанція біля колишнього заводу, яка декілька разів давала збій і вимикалося світло. Спочатку на 2-х дільницях — у школі № 13 та Міжрегіональному центрі, також світло зникло в Центрально-Міській гімназії, тамрозташовані  2 дільниці. Коли ми почали засідання, то станом на 20:30 повідомили, що світло відновили», — розповів голова ОВК № 33 Сергій Озеряник.

 

Перші протоколи та бюлетені з дільничних виборчкомів привезли до виборчої комісії 33-го округу після дванадцятої години ночі. Найоперативніше спрацювала дільниця №740. 

«Не обійшлося й без помилок під час заповнення протоколів та виборчої документації, через що багато дільничних комісій змушені були доопрацьовувати виборчі документи.
Багато хто з представників дільниць виявився не готовим до роботи, були помилки не тільки в протоколах, але й у пломбуванні виборчих скриньок», — додав Сергій Озеряник.

 

На ранок 1-го квітня, на 33-му окрузі було опрацьовано менше 50% протоколів. Зважаючи на динаміку опрацьованих даних, попередньо називають лідерів виборчих перегонів.

«За тими протоколам, які ми зачитували, лідер — Володимир Зеленський», — повідомив голова ОВК № 33.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: