У Кривому Розі триває програма з будівництва нових сучасних амбулаторій

ЗДОРОВ'Я
15.04.19 - 12:01 1039

На сьогодні у місті введено в експлуатацію вже 42 амбулаторії. 5 з них відкрито у Покровському районі. Цьогоріч заплановано ще 7 пускових об'єктів у галузі охорони здоров'я. Три таких - при співпраці зі Світовим банком. 

У п'ятій амбулаторії ЦПМСД №2 по вулиці Ватутіна на повну тривають ремонтні роботи. Тут допомогу від лікарів зможуть отримати понад 4 тисячі мешканців прилеглого району. Наразі найближчий медзаклад для них знаходиться за три кілометри.

«Я вважаю, що це справжній джекпот, адже 16-а лікарня знаходиться від нас далеко, та й черги там немаленькі. Тепер можна вирішувати усі питання, не полишаючи нашого кварталу», - ділиться місцева мешканка Галина Медик.

 

 

У новому приміщенні діятимуть реєстратура, кабінети для лікарів, процедурні, оглядові та санітарні кімнати, в тому числі для прийому пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями. 

 

Тим часом, схожа за специфікою роботи  сьома амбулаторія ЦПМСД №3 вже готова до прийому відвідувачів. Просторе приміщення знаходиться на 7-му Зарічному. Її відкриття дасть змогу своєчасно проводити профілактичні та лікувальні заходи для містян. Хід робіт у амбулаторії перевірив міський голова Юрій Вілкул.

«Гадаю, що 23-го ми вже її відкриємо для 13-ти тисяч мешканців 7-го Зарічного. Вони зможуть прийти до свого сімейного лікаря та отримати усі необхідні медичні послуги», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

 

 

На будівництво амбулаторії з міського бюджету спрямовано майже 2 мільйони гривень. Лікарі запевняють - медичну допомогу хворим буде надано у повному обсязі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: