У Кривому Розі триває розгляд справи про викрадення та вбивство студента Олександра Лютова

КРИМІНАЛ
15.05.19 - 10:43

 У Дзержинському райсуді вчора продовжили розгляд резонансної справи про викрадення та вбивство 20-річного студента Олександра Лютова.

Нагадаємо, хлопець зник півтора року тому. Як встановило слідство, Олександра викрали, тримали у заручниках та вимагали у його батьків гроші.

 

9 лютого троє підозрюваних були доставлені до відділення поліції. Усі вони - криворіжці.

 

За повідомленням правоохоронців, Олександра вони зв'язали і відвезли у покинутий будинок одного зі співучасників злочину. 23 січня хлопця вбили, але продовжували вимагати гроші з батьків.

 

Як повідомили поліцейські, спочатку від батьків хлопчини викрадачі вимагали 60 тисяч гривень. Коли ж отримали їх, захотіли ще 39 тисяч. Загалом частинами викрадачі отримали близько 100 тисяч гривень.

 

Про це написав начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря.

 

У Дзержинському райсуді цю справу розглядають у закритому режимі.

 

Учора судове засідання розпочалося з півгодинною затримкою - один із захисників обвинувачених подав заяву про те, що не зможе бути в суді.

 

Інший правозахисник замінив його, але запізнився та витратив час на укладання договору з обвинувачуваними. 

 

«Окрім того, у даному судовому засіданні були вирішенні певні клопотання сторони захисту, тобто обвинувачених та їхніх захисників, щодо сприяння їм у реалізації їх прав на збір певних доказів у кримінальному провадженні на підтвердження їхніх позицій", - прокоментував Вадим Сільченко, суддя Дзержинського суду. 

 

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: