У Кривому Розі в два рази збільшили фінансування на ремонти й модернізацію шкіл

        З початку року в місті здійснили поточні та капітальні ремонти у 200 навчальних закладах. Це і заміна вікон, і ремонт покрівель, приміщень, систем опалення, вентиляції, а також заходи з термомодернізації.

      «Попри системне недофінансування державою сфери освіти (навіть на такі статті, як харчування дітей початкової школи), цього року за завданням мера Юрія Вілкула місто виділило на ремонти і модернізацію шкіл  у 2 рази більше коштів, ніж у 2016 році. Тільки завдяки комплексній підтримці міської влади та народних депутатів всі проекти з модернізації та ремонтів навчальних закладів реалізуються. Наші діти повинні отримувати якісні знання в комфортних умовах», – зазначила начальник управління освіти і науки Тетяна Кріпак.

     Ремонтні роботи, що не заважають навчальному процесу, триватимуть і до кінця цього року. Ще в 17 школах завершують поточні і капітальні ремонти дахів, підвалів та систем опалення.

     За рахунок міського бюджету у школах № 31, 85 і 46 замінюють вікна на енергозберігальні. Капітально ремонтують покрівлю у школі № 93, у педагогічній гімназії, а також в інтернаті № 1.

     На завершальному етапі капітальний ремонт у двох школах – 58-й у Саксаганському районі та в 76-й – у Тернівському. У школах №127, 23, 27, 94 та в інтернаті № 1 упроваджують  енергозберігальні заходи. У 19-й, 41-й і 120-й школах проводять аналогічні роботи в рамках муніципального конкурсу «Громадський бюджет 2017».

    Крім того, тривають капітальні ремонти спортзалів у школах №48, 90 і в Тернівській гімназії. Вже замінено вікна та двері на енергозберігальні. Буде  гідроізольовано стіни, а також оновлять покриття підлоги.

      «У нашій гімназії навчається понад 500 учнів, відвідування уроків фізкультури для сучасних дітей просто необхідне. Адже спортивні заняття не тільки розвивають їх фізично, а й дисциплінують, згуртовують в командних змаганнях, вчать долати труднощі. Новий спортзал – справжній подарунок для дітей», – сказала вчитель фізкультури Тернівської гімназії Ольга Панурок.

     Цьогоріч народному депутату Костянтину Павлову вдалося залучити кошти держбюджету на ремонти ще 6-ох криворізьких  шкіл Тернівського та Покровського районів: № 49, 38, 62, 44, 46 і 50. Роботи виконають до кінця року.

     Довідково. Загалом за рахунок міського бюджету в 2017 році поточні й капітальні ремонти проведуть у 217 навчальних закладах міста. Тільки на ремонти покрівель спрямовано понад 11 млн грн. На оновлення матеріально-технічної бази шкіл пішло 11,3 млн грн. У харчоблоках шкіл № 33, 13, 109, 46 Центрально-Міського ліцею встановили ​​нову сучасну техніку. З початку року в школах № 125, 60, 130, 61, 123, 124 і в Тернівському ліцеї з'явилися нові комп'ютерні класи.