У Кривому Розі в останню путь провели нашого захисника Олександра Бекерея

ЖАЛОБА
11.06.22 - 10:35

У бою з російськими загарбниками на Херсонщині загинув 47-річний криворізький воїн - старший сержант Олександр Бекерей. Сьогодні рідні, побратими та земляки провели бійця в останню путь.

Олександр працював на Південному ГЗК машиністом бульдозера. Був учасником АТО. З початком повномасштабного російського вторгнення, під час загальної мобілізації, був призваний на військову службу наприкінці лютого. 

 

«Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, поклав своє життя Криворізький Герой старший сержант Бекерей Олександр Іванович. Це непоправна втрата для країни, для армії, для родини…Найщиріші співчуття - рідним, близьким, друзям та побратимам військового...», - висловили скорботу у військкоматі.

 

«Він був чесною, надійною й сильною людиною. Під час служби в АТО раз був травмований сильно. Але, коли відійшов, знову пішов воювати за Батьківщину. Він був найкращий», - розповів нам про Олександра його друг Андрій. 

 

«Саша завжди був веселий, компанійський. Після роботи завжди біг додому, до сім’ї», - згадують бійця його колеги з Південного комбінату.

 

В Олександра залишились дружина і 23-річний син, який зараз також воює за Україну. 

 

Захисника сьогодні поховають на Центральному кладовищі Кривого Рогу.

 

Вічна пам’ять і слава Герою!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: