У Кривому Розі відбулася конференція «Україна єдина - творчість молодих»

ОСВІТА
28.02.19 - 15:11

У Криворізькому будівельному коледжі сьогодні відбулася міжрегіональна конференція «Україна єдина — творчість молодих».

 У ній взяли участь 54 студенти денної форми навчання і 12 — заочної. Свої наукові роботи представляли учасники з  Дніпропетровщини, Харкова та Кам’янець-Подільського.

«Така конференція відбувається у нашому навчальному закладі вперше. Спрямована вона на формування творчого, інтелектуального потенціалу студентів коледжів та технікумів», — розповіла директор Криворізького будівельного коледжу Віта Ківітова.

 

 

Студенти представляли роботи у 5-ти секціях. Аліна — слухачка Криворізького будівельного коледжу, підготувала презентацію про Кривий Ріг під назвою «Місто моєї мрії». У майбутньому хоче працювати архітектором.

«У моїй презентації йдеться спочатку про старий Кривий Ріг - який він був та став, про старі й нові будівлі, місця. Приємно робити презентацію про своє місто, яке ти дійсно любиш, описувати, яке воно красиве», — поділилася третьокурсниця та учасниця конкурсу Аліна Якуніна.

 

 

Члени журі оцінювали наукові роботи за змістовністю та творчими аспектами презентації. У деяких дисциплінах - звертали увагу на креслення й макети.
Сертифікати про участь та призові місця у такій конференції далі позитивно сприятимуть репутації студентів як фахівців. Від навчання у вишах — до конкурування за ту чи іншу посаду в професії, - стверджують організатори.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: