У Кривому Розі відбулася Міжнародна конференція «Розвиток промисловості й суспільства»

      З 23 по 25 травня у Кривому Розі проходила Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток промисловості й суспільства». Участь у форумі взяли промисловці, науковці з усієї України. Всього - понад 600 осіб, працювали 18 наукових секцій.

    Відкрив представницький форум мер Кривого Рогу Юрій Вілкул. Він наголосив на важливості проведення конференції, на якій представлені академічна наука, найбільші підприємства та провідні виші України, що вивчають актуальні питання та проблематику гірничо-металургійного комплексу.

     «Ми прекрасно розуміємо: важливо не тільки щось придумати і розробити, а й знайти сферу реалізації задумки. Конференція є реальною платформою для об'єднання потенціалу науки, сучасних технологій та їх практичного втілення в промисловій галузі. Це як ніколи важливо для розвитку провідних галузей і економіки країни», - підкреслив Юрій Вілкул.

     Ректор Криворізького національного університету Микола Ступник сказав: «П'ятнадцять років тому Юрій Григорович Вілкул виступив з ініціативою проведення в Кривому Розі науково-практичної конференції. Радує, що з кожним роком географія і кількість учасників розширюються. Кривий Ріг знають, цінують. До нас їдуть за досвідом і знаннями».

      В рамках конференції президія Академії гірничих наук України, президентом якої є криворізький міський голова, професор Юрій Вілкул, обговорила питання щодо участі Академії гірничих наук у Всесвітньому гірничому конгресі, який відбудеться в червні в м. Астана (Казахстан).

      Юрій Вілкул зазначив, що представлені на конференції наукові доповіді будуть обов'язково презентовані на Всесвітньому конгресі.

      «На сьогодні це єдина професійна конференція, яка збирає гірників з усієї України. Саме тут вирішуються найактуальніші та найсерйозніші питання галузі. В першу чергу, це екологія та застосування безтротилових вибухових речовин. Форум - це те місце, де можна професійно обговорити будь-яку тему, що стосується видобутку руди, різних технологій у нас в країні», - підкреслив учасник конференції Сергій Полторащенко, технічний директор Запорізького залізорудного комбінату.