У Кривому Розі відбулися Всеукраїнські баскетбольні змагання серед ветеранів

СПОРТ
16.04.19 - 11:34

Цими вихідними спортзал КНУ став місцем проведення особливих баскетбольних змагань.

Вони стали черговим етапом 8-х літніх Всеукраїнських ігор серед ветеранів пам’яті відомого українського державного, громадського та спортивного діяча Михайла Баки. До Кривого Рогу приїхали жіночі та чоловічі команди — 45+ та 55+.

«Ви всі — приклад спортивного довголіття. Ви демонструєте, як варто жити, розвиватися та не старіти духом», — зазначив міський голова Юрій Вілкул.

 

 

Учасники змагань — люди, які долучилися до спорту на різних етапах життя. Дехто займався в спортивних секціях, а хтось встиг підкорити міжнародний спортивний олімп.

«Це гарна нагода зустрітися зі старими друзями, тому ми завжди з радістю повертаємось до Кривого Рогу. Гідна організація та теплий прийом», — розповідає представник збірної команди Києва Андрій Подковиров.

 

 

Літні Всеукраїнські ігри серед ветеранів проходять раз на два роки і складаються з 23-х видів спорту. Загальна тривалість спартакіади — понад півроку.

«На загальні підсумки чекатимемо в грудні. Кожен вид спорту подає свої результати, й до активу зараховують виступи всіх команд-учасниць. До слова, уже впродовж трьох років Дніпропетровська область — лідер спартакіади», — зазначив головний суддя змагань Володимир Карпухін.

 

 

З 10-ти команд-учасниць кращою серед чоловіків стала київська збірна, друге місце - в одеської команди, третє вибороли дніпропетровські баскетболісти. У жінок перемогу святкувала теж столична команда, а друге і третє місця відповідно розділили між собою збірні Полтавської та Кіровоградської областей.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: