У Кривому Розі відбувся шостий етап міських змагань Veterans Family Games Кривий Ріг-2023 – з пауерліфтингу

СПОРТ
04.11.23 - 17:47

Ветеранські спортивні ігри серед ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їхніх родин проходять в місті за ініціативи голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула. До їх участі вже долучилося майже 600 учасників.

VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг–2023 стартували 1 жовтня. Вже відбулося 5 етапів змагань - з плавання, веслування на тренажерах, дартсу, настільного тенісу та волейболу сидячи. 4 листопада пройшов предостанній, шостий турнір – з пауерліфтингу. 43 учасника, серед яких 9 жінок та 9 дітей, змагалися у силовій - дисціпліні жим лежачи.

 

«Я пишаюся кожним учасником цих змагань – ви демонструєте силу духу й залізну волю, доводите, що наше місто, наша країна непереможна та незламна на усіх фронтах, як на  передовій, так й на спортивній арені.

 

Для міської влади та Ради оборони міста підтримка наших ветеранів, військових та їх родин є одним з найважливіших завдань на сьогодні. Серед всебічної підтримки, яке надає місто, а це й забезпечення військових на передовій, підтримка при необхідному лікуванні, реабілітації, вирішенні соціальних питань, наданні адмінпослуг – окремо приділяємо й велику увагу розвитку ветеранського спорту.

 

Мені дуже приємно, що започатковані нами VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 стали популярними у наших ветеранів-захисників та їх родин. Це не лише відновлення та спортивна реабілітація, а й необхідне емоціне розвантаження. Тож зичу всім учасникам змагань отримати задоволення, гарні враження й, звичайно перемоги як у спорті, так й нашої спільної якнашвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом!», - зазначив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

Жим лежачи є однією з основних дисциплін у пауерліфтингу, це базова силова вправа з вільною вагою, коли спортсмен лягає на спеціальну лавку, опускає гриф до самих грудей і піднімає до повного випрямлення в ліктьовому суглобі. Змагання щостого етапу відбувалися за паралімпійською програмою у кількох групах – жим жінки та діти, жим INVICTUS (Нескорені) та жим серед учасників бойових дій та силових структур.

 

«Сьогодні у нашому VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – найпотужніший етап, змагання стронгменів. Цей вид спорту відзеркалює силу, витривалість, незламний характер наших героїв-захисників. Я дякую всім, хто організував ці змагання, окремо голові Ради оборони міста Олександру Вілкулу, це його ідея, яка так вдало втілена у Кривому Розі в життя. Наше місто – зразкове у напрямку підтримки наших військових та ветеранів. Запрошую всіх долучатися до нашого руху, реєструватися на змагання та вболівати за учасників», - сказав депутат міськради, заступник командира військової частини 3011 Нацгвардії України, інвалід російсько-української війни Олександр Пискун.

 

«Для всіх учасників турніру були створені оптимальні рівні умови, адже багато хлопців-учасників отримали через війну тяжкі поранення, мають обмежені фізичні можливості та інвалідність. Й добре, що задля якісного проведення таких змагань коштом міста була придбана спеціальна паралімпійська лава для жиму. Це допомогає нашим учасникам якісно тренуватися й продемонструвати добрі результати на цьому турнірі. Вдячний керівництву міста, Раді обороні Кривого Рогу за допомогу у проведені змагань та придбанні спеціального спортивного інвентарю, за підтримку наших ветеранів,  військових, їх родин», - зазначив ветеран, учасник бойових дій, капітан команди «Нескорені» Валерій Катькін.

 

У підсумку змагань найсильнішими (1 місце) визначено 16 силачів, серед яких й четверо дітей. Переможці отримають грошові заохочення, а інші учасники різні цінні подарунки.

 

 

«Приємно, що у Кривому Розі проходять такі ветеранські ігри. Це потрібно й важливо для нас – по-перше – це фізична реабілітація, по-друге – зайняття різноманітними видами спорту, соціалізація, а по-третє – це мені просто подобається й приносить задоволення. Мене сильно підтримує моя родина, яка вболіває й допомогає мені в усьому. Я поставив сьогодні свій особистий рекорд – вижав 125 кг й це просто здорово! Головне у таких турнірах не перемога, а участь, тому запрошую всіх долучатися до нашої спільноти», - поділився враженнями учасник бойових дій, постійний учасник змагань та один із переможців 6 етапу, Назар Лозовий.

 

Фінал спортивних ігор VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 відбудеться 11 листопада, тоді пройде турніл з футзалу.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: