У Кривому Розі відбувся Всеукраїнський турнір із дзюдо

СПОРТ
19.02.19 - 16:45 892

Всеукраїнський турнір дзюдо на кубок Кривого Рогу зібрав у спортивному залі педагогічного вишу близько двохсот юних спортсменів із восьми українських міст. Хлопці та дівчата від 9 до 11 років змагалися в різних вагових категоріях.

 «Торік це був відкритий міський турнір, цього року ми вивели його на всеукраїнський рівень. І вже 8 міст приїхали змагатися. Тут діти виконують нормативи, присвоюються звання: 1-й, 2-й, 3-й розряди — залежно від того, як вони виступлять», — пояснив віце-президент федерації дзюдо Кривого Рогу Микола Саєнко.

 

 

Деякі поєдинки вражали своєю запеклістю. Незважаючи на зовсім юний вік, дзюдоїсти боролися з потужним спортивним запалом. Пристрасті вирували як на татамі, так і за його межами — підтримку забезпечували батьки та родичі учасників змагань. Роман у непростій боротьбі щойно виграв свій перший бій у турнірі.

«Мені 9 років, дзюдо займаюся вже четвертий рік. Я переміг, тому що багато працював і робив кидки, а мій суперник просто стоїть і нічого не робить. Я був упевнений у своїй перемозі», — розповів учасник змагань Роман Ібрагімов.

 

Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо — киянка Дар’я Білодід. Тріумф вона здобула у 17 років. Сьогодні на неї рівняється чимало юних дзюдоїсток, зокрема і її криворізька тезка Дар’я Мелещук. На цей турнір робить серйозні ставки.

«Для мене головне - вибороти медаль, приз і побачити Дашу Білодід», — поділилася мріями учасниця змагань Дар’я Мелещук.

 

Дівчина зуміла здобути нагороду. У її активі — бронза відкритого Кубка Кривого Рогу. Загалом наше місто представили близько 60 дзюдоїстів із різних спортивних шкіл.

 

 

Фото зі сторінки Фейсбук "Федерація дзюдо Кривого Рогу".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: