У Кривому Розі відкрили 42 пункти прийому заяв на отримання компенсації оплати послуг за тепло - і водопостачання. Адреси

СОЦІУМ
25.01.19 - 9:37 1062

У Кривому Розі відкрилися пункти прийому заяв на отримання часткової компенсації оплати послуг за тепло - і водопостачання.

У нашому місті четвертий рік працює унікальна для України програма мера Юрія Вілкула з виплати матеріальної допомоги криворіжцям, у зв'язку з підвищенням урядом тарифів.

«У 2018 року таку підтримку в розмірі 500 гривень отримали понад 144 тисяч сімей. За завданням мера Юрія Вілкула, для зручності криворіжців у кожному районі почали працювати від 3 до 10 пунктів прийому заяв. В цілому, їх 42. Відносно порядку призначення компенсації, то він не змінився», - зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

Компенсація проводиться не готівкою, а перераховується на рахунок підприємства-постачальника послуг за тепло або воду на погашення наявних боргів, або в рахунок подальшої оплати.

Оформити і отримати матеріальну допомогу криворіжці зможуть протягом року. Заяви та документи будуть приймати до 1 грудня 2019 року. Тому не потрібно витрачати час у чергах в перші дні роботи пунктів прийому. Гроші на програму соціальної підтримки закладені в міському бюджеті - 2019.

Така допомога надається на одне домоволодіння і на один вид комунальних послуг.

Нагадаємо, категорії жителів, які можуть оформити допомогу залишилися незмінними. Це - воїни АТО, чорнобильці, пенсіонери, студенти, одинокі матусі, а також татусі, які самі виховують дитину, багатодітні сім'ї, інваліди, непрацюючі пенсіонери і працівники бюджетних організацій.

Документів для оформлення часткової компенсації: заява, копія паспорта та ідентифікаційного коду. Якщо паспорт громадянина України у формі ID-карти, то надається його копія та копія витягу про реєстрацію місця проживання або місця перебування. Також документи, що підтверджують статус пільговика: посвідчення, довідка з управління праці та соцзахисту про отримання допомоги, якщо мова йде про малозабезпечені сім'ї або самотніх матерів. Документ, що підтверджує поділ особових рахунків (для тих заявників, у домоволодіннях яких особові рахунки розділені).

Бюджетникам необхідно буде взяти довідку з місця роботи.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: