У Кривому Розі відкрили боксерський зал у Тернівському районі

СПОРТ
27.03.19 - 17:53

Ініціативна громада плюс влада, яка працює,- результатом такого рівняння в Тернівському районі стало створення просторого сучасного та комфортного спортивного клубу.

До нового спортивного осередку району поспішають цілими родинами, класами та секціями. Озираються здивовано, не впізнаючи стару будівлю.

 

 

Новенький зал — це яскравий приклад формули співпраці ініціативної громади та влади. Ідея тернівчан, підтримка нардепа Костянтина Павлова - і з'явився боксерський клуб у Кривому Розі.

«Емоції переповнюють. Відкриття цього залу — це лише перший штрих у створенні цілого центру. Гадаю, це гарний приклад, показаний громадою, що звичайний комунальний заклад можна перетворити на такий зал. Усе залежить від нас самих», — зазначив голова ГО "Всеукраїнське об’єднання Визвольний рух" Анатолій Третяк.

 

 

Ігор Кекало вже понад 5 років займається з юними спортсменами. Каже, такі дні — свято для кожного тренера.

«Такі центри важливі для кожного району, їх має ставати більше, щоби нашу молодь забирали з вулиць і залучали до спорту», — розповідає тренер ДЮСШ № 7 Ігор Кекало.

 

 

Кожен другий у залі доклав власних зусиль для того, щоб сьогодні зустріти майбутніх чемпіонів. За особливий внесок у спільну справу всіх членів великої команди відзначили на рівні міста та району.

«Для мене неабияке досягнення, що ми реалізовуємо громадську ініціативу. Я вдячний усім, хто доклав зусилля, кошти та сили в реалізацію цього проекту. Я щиро вірю в те, що юні криворізькі спортсмени, тернівчани, будуть підкорювати найвищі спортивні вершини й займатимуть найвищі сходинки п’єдесталів», — привітав усіх присутніх народний депутат України Костянтин Павлов.

 

 

 

Фото Віталія Чубенка. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: