У Кривому Розі відкрили сквер біля Палацу культури "Карачуни". Мешканці розчаровані низькою якістю реконструкції

        9 мільйонів гривень з державного бюджету витрачено на реконструкцію скверу біля Палацу культури "Карачуни".

Принаймні, про такі суми регулярно заявляла прес-служба нардепа від БПП Костянтина Усова, під егідою якого тривала реконструкція. Оновлена територія за розмірами вдесятеро менша ніж, приміром, парк Гагаріна. 

На відкритті скверу Костянтин Усов заявив, що роботи виконані відповідно до "європейського стандарту».

У комплекті з арочною алеєю присутні побачили залишки будівельних матеріалів, доріжки внікуди й доволі умовний газон. У яскравих буклетах йдеться про 4500 квадратних метрів трав’яного настилу, але в реальності місцями наявний лише чорнозем.

До речі, проблеми з тротуарною плиткою на об’єктах, які реконструює скандально відома фірма "Андарія" - а це завжди роботи під егідою Костянтина Усова – виникають вже не вперше. Цього разу підрядник демонструє дива кмітливості. 

"Біля ПК Карачуни фарбують плитку водоемульсійною фарбою, закупили її в "Епіцентрі" на 500 тис. гривень, бо поки йшло будівництво, її там "вграли", і вони нічого кращого не придумали, як поспіхом фарбувати її до відкриття", - коментує Микола Колесник, депутат міськради.

"Готовою на 100%" площу перед будівлею вважають далеко не всі. Та аби свято йшло по плану, з'являються сумнозвісні кремезні чоловіки, які не дають журналістам пройти до палацу. Вгамувати чоловіків зміг тільки особисто директор фірми-підрядника Олег Цуркан. 

Директорка Палацу культури пані Оксана запевняє - відкриття скверу проходило з численними порушеннями. Організатори просто підключилися до електричної мережі будинку культури, про що завчасно ніхто її не попередив. 

"Підрядники несанкціоновано підключилися, проводять заходи як по Фейсбук, нас навіть не поставили до відома. Територія Палацу культури після проведення капремонту за документацією не введена в експлуатацію, тобто наявні прямі порушення", - зауважила Оксана Руденко, директор ПК "Карачуни".

Не знаючи про небезпеку, місцеві мешканці радіють оновленню, але й не приховують розчарування - нарікають на низьку якість виконаних робіт, затягування термінів реконструкції, відсутність ігрового майданчика для дітей. Деякі скаржаться, що з території зникли зручні лавки, на яких раніше відпочивали мешканці прилеглих будинків. 

Загалом, люди очікували від "помпезної" реконструкції зовсім іншого.