У Кривому Розі відремонтували укриття в дитсадочку Довгинцівського району

АКТУАЛЬНО
20.11.23 - 15:00

У Кривому Розі вже відкрито 88 дитячих садочків, працюють 302 чергові групи, їх відвідують понад 3,5 тисячі малюків віком від трьох до семи років.

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду в дитсадку Довгинцівського району щодо роботи в офлайн режимі після завершення ремонту укриття.

 

«Сьогодні закінчили ремонт укриття ще в одному садочку Довгинцівського району. В укриттях здійснюють усі необхідні роботи: улаштування вентиляції, санвузлів, заміна трубопроводів. Оновлюють каналізаційну систему та виконують електромонтажні роботи. Хочу зазначити, що в укриттях створені належні умови для малечі та вихователів. Дітки можуть тут гратися, навчатися, поїсти та відпочити. У цьому нам також допомагають і міжнародні партнери. Наразі, ще тривають ремонти укриттів у 14 садочках. У місті робиться усе можливе, щоб якомога більше родин, де є дошкільнята, мали можливість користуватись дитячими садочками. Взагалі, у місті ремонтують укриття у 34 закладах освіти. А всього у них вже облаштовано 192 укриття», - сказав Юрій Вілкул.

 

У Довгинцівському районі в офлайн режимі працює 10 дитячих садочків, де обладнані сховища, діти з решти садочків відвідують укриття у поряд розташованих закладах освіти. Усі укриття отримали дозвіл від ДСНС.

 

Вікторія Іванцова, керівниця дитсадка, сказала: «У нашому садочку освітній процес з дітьми здійснюється за змішаною формою навчання. З 1 жовтня цього року 10 дітей старшого дошкільного віку навчаються очно тричі на тиждень по 2 години у криворізькій гімназії поблизу. З 9 жовтня, після закінчення ремонту укриття на 49 місць, у нас відкрито 3 чергові групи для 45 малюків віком від 3 до 7 років. Міським коштом в укритті нашого закладу, розрахованому на 49 місць, здійснено поточний ремонт. Облаштовані 2 санвузли унітазами та умивальниками, придбаний водонагрівач. Замінена електропроводка та установлена вентиляція. Ми дуже вдячні керівництву міста за допомогу і можливість повернутися до улюбленої роботи. З нетерпінням чекали на відновлення виховного процесу як ми, так і наші вихованці».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: