У Кривому Розі влаштували «День відкритих дверей роботодавця»

            У рамках співпраці з роботодавцями сфери малого бізнесу Криворізький міськрайонний центр зайнятості проводить серію заходів «День відкритих дверей роботодавця». Мета – популяризувати професії ресторанної галузі та установ мобільного харчування.

            Перший «День відкритих дверей» відбувся сьогодні в кав’ярні «I feel Espresso bar» (вул. Комерційна, 7). Захід відвідали близько 30 безробітних та шукачів роботи. Серед пропонований вакансій – офіціант, бармен, кухар.

          «Формат заходу дає можливість безпосередньо ознайомитись з діяльністю, виробництвом та реальними умовами праці, розширити уявлення про світ професій, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватись з професіоналами», - зазначають у Криворізькому МРЦЗ.

           Представники мережі кав’ярень «I feel Espresso bar» та піцерії «Compania» презентували свої заклади та запросили учасників заходу на роботу. Зацікавленим розповіли про умови праці, сучасні технології виробництва та можливості професійного розвитку, відповіли на численні питання.

          «Практична допомога роботодавцям у комплектуванні персоналу і вирішення проблеми працевлаштування безробітних на сучасні робочі місця – це один з пріоритетів міської служби зайнятості. «Дні відкритих дверей роботодавця» – це ще один крок у підтримці соціальної стабільності на ринку праці Кривого Рогу, це зростання уваги до кадрового забезпечення наших підприємців, що працюють для мешканців міста», –зазначив директор Криворізькому МРЦЗ Ігор Вознюк.