У Кривому Розі вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

      Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей пам'ятний день свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.
      У першу чергу, ця дата пов'язана з гіркими спогадами про афганську війну, що зачепила тисячі україїнських родин. Саме 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез.

      З 1979  до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли пекло війни на чужині. 290 українців не повернулися з Афганістану, 62 - вважаються зниклими безвісти або потрапили в полон. Отримали поранення більш ніж 8 тисяч українців, 4 687 з них повернулися до рідних домівок інвалідами. 

       Час не може викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку наших земляків.

      Напередодні пам'ятної дати в Кривому Розі відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям у Тернівському районі.