"У Кривому Розі задіяні всі сили. Прохання - захищайте себе!" - Костянтин Павлов

ПРЯМА МОВА
25.03.20 - 16:42

Радник міського голови Костянтин Павлов розповів криворіжцям про роботу протиепідемічного штабу міста.

"Шановні земляки! Робота протиепідемічного штабу міста триває. Сьогодні до Кривого Рогу привезли 1,5 тисячі швидких тестів для діагностики коронавірусу. За затвердженими медичними протоколами та алгоритмами, розпочали обстеження пацієнтів з підозрою на COVID -19. Машиною Фонду Олександра Вілкула “Українська перспектива" з Одеси сьогодні вночі доставлено до Кривого Рогу 14 тисяч захисних масок для пенсіонерів", - підкреслив Павлов. 

 

За його словами, разом із іншими засобами захисту, соціальні служби та волонтери фонду будуть безкоштовно роздавати маски найбільш соціально незахищеним верствам - пенсіонерам. Тільки вчора було видано 61 500 масок, і ця робота триватиме. На дезінфекційні роботи в місті додатково вивели ще три спецавтомобілі. Всього їх сьогодні працює вже 17. Для знезараження використовують ефективний дезінфекційний розчин, безпечний для людей, тварин і рослин.

 

Уже завтра Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива" надасть кожному з 7 Центрів первинної медичної допомоги по мікроавтобусу, які возитимуть медиків до хворих додому. Ще одна машина возитиме лікарів інфекційної лікарні. Проведені перемовини зі службами таксі, вони також включаються в цю роботу. Спеціальними димогенераторами дезінфікують зупинки, станції швидкісного. ОСББ і управителі обробляють під'їзди і ліфти – розчин їм надають безкоштовно.

 

"Шановні земляки! Задіяні всі служби і всі сили. Але прошу вас - насамперед захищайте себе. Дотримуйтесь правил карантину і всіх інструкцій. Світовий досвід показує, що найефективніша зброя проти вірусу – самоізоляція. Бажаю всім спокою і міцного здоров'я!" - резюмував Костянтин Павлов. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: