У Кривому Розі завершили реконструкцію алеї біля Палацу культури «Металургів» 

БЛАГОУСТРІЙ
26.01.22 - 13:00

У Кривому Розі облаштували пішохідну алею біля Палацу культури «Металургів». У межах соціального партнерства з містом, реконструкцію профінансував «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

Від Палацу культури і до входу на станцію швидкісного «Проспект Металургів» уклали міцну бетонну тротуарну плитку. Біля дороги та перед входом у метро виклали тактильну плитку, щоб люди, які спускатимуться сходами чи переходитимуть дорогу, могли відчути під ногами зміну покриття й вчасно зупинитися. 

 

 

Уздовж проспекту Металургів, від перехрестя з вулицею Соборності до перехрестя з вулицею Вадима Гурова, встановили 22 нові бетонні антивандальні лави та урни, замінили каналізаційні люки.

 

Частина цієї території відведена для зеленої зони. Її облаштували новою системою поливу, засіяли газон. Оскільки під алеєю проходить метро і садити дерева тут не можна, висадили квіти: троянди, самшит, ялівець, кизильник, шавлію, іриси, лаванду.

 

Оновлення пішохідної алеї було розпочато ще у 2018 році, проте через неякісне виконання робіт, «АрселорМіттал Кривий Ріг» відмовився від подальших послуг підрядної організації, і реконструкцію було зупинено. Восени 2021 року компанія залучила нового виконавця — «Будгрант Консалт», який виконав роботу за 2,5 місяця.
 

 

«У проєкті використані якісні та сучасні матеріали, щоб дозвілля містян булр комфортним», — зазначив менеджер проєктів і програм департаменту стратегічних проєктів «АрселорМіттал Кривий Ріг» Манодж Саксена.

 

Навесні на алеї  поставлять вуличні вази з декоративними деревами та під’єднають поливну систему до водопроводу.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: