У Кривому Розі завершився міжнародний форум будівельників

СОЦІУМ
23.01.19 - 14:28

23 січня завершилася міжнародна конференція з питань мінімальних вимог, щодо безпеки і захисту здоров’я на будівельних майданчиках в Україні. Тривала у нашому місті два дні.

Сьогодні учасники обговорювали директиви Ради ЄС з вимог безпеки праці, захисту здоров’я працівників галузі та проблеми адаптації національного законодавства до європейських норм, передають кореспонденти ТРК «Рудана».

 

 

У Кабміні розпочали реформування застарілої національної системи безпеки праці. Профспілка будівельної галузі вбачає у цих перетвореннях позитивні зрушення, які мають покласти край існуючим високим ризикам трамвування на будівельних майданчиках в Україні.   

 

 

« Принципова різниця в тому, що раніше говорили про відповідальність. Тепер говорять про те, що нульовий травматизм на будівельних майданчиках можливий і необхідний. Наша робота полягає не тільки в популяризації і пропаганді безпечної праці. Вона ще й у тому, щоб  нові законодавчі акти, в тому числі з європейськими директивами, були на користь працівникам і роботодавцям.

 

 

Пріоритет, як для нашої профспілки, так і для уряду - це регулярне навчання, ознайомлення з новими механізмами, котроль знання і якості. Це, безумовно, ліквідація випадків, коли люди приходять в нетверезому стані.  Мінімальні гарантії безпеки повинні бути дотримані, як на етапі виконання робіт так і на етапі проектування», - каже голова профспілки працівників будівництва і виробництва будматеріалів України Василь Андреєв.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: