У Кривому Розі з’явився Музей російсько-української війни

ВАЖЛИВО
05.05.22 - 14:24

Криворізький «Музей Героїв АТО» перейменували на «Музей російсько-української війни». За останні два місяці тут з’явилися унікальні експонати з передової оборони Кривого Рогу, з сучасних боїв криворізького гарнізону в Херсонській області.

Інтенсивне поповнення "речовими доказами" із сучасної війни у музеї почалося останнього тижня. З передової привозять зброю, як рашистську, так і нашу, боєприпаси, елементи екіпірування. Кожна річ має свою історію. 

 

Сьогодні надійшов новий експонат – російська касетна бомба та частина ворожого танка. 

 

Завітали до музею й наші бійці. Воїн із позивним «Мічман» розповідає: не думав, що свій бронежилет, який був серед експонатів, доведеться повертати. Але чоловік певен: все буде Україна. І скоро його "броник" знову стане експонатом музею. 

 

"Навіть якщо сам був на передовій, коли заходиш сюди - усередині все перевертається...Перед очима постають картини з передової...Я був поранений...Але коли розпочалася війна, зрозумів, що не час сидіти. Такої ж думки і мої побратими. Хлопці, молоді побратими, рвуться до бою, налаштовані з оптимізмом і вірою в Перемогу", - розповів боєць.
 

 

25-річна захисниця з позивним «Кнопка» каже: буде захищати Україну на рівні з хлопцями. Поки ще навчається. 

 

Доторкнутися до новітньої історії боротьби українців за свою свободу можна не лише у будні, а й у пам’ятний вихідний – 8 травня. Цього дня в Україні відзначатимуть День пам'яті жертв Другої світової війни.

 

«8 травня з 10-ої ранку чекаємо на всіх охочих, кому цікаво поглянути на експонати з передової», - зазначила працівниця музею Тетяна Куц.

 

 

У будні музей працює з 09:00 до 17:00. 

 

Адреса: пл. Визволення, 2 (ДУЕТ, Координаційний Центр допомоги). Контакти: 0980408404, 0675454527.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: