У Криворізькій ДЮСШ №10 нині стартував баскетбольний турнір серед жіночих команд

У матчі на відкритті змагань зустрілися команди Саксаганського і Тернівського районів.
Традиційно сильні саксаганці вже майже 15 років виборюють почесний трофей турніру. Вагому заявку на успіх вони роблять і цього року.
Гра в одні ворота - таким видався старт турніру з перемогою саксаганців після 2 періодів - 38:0.
Отсаточний рахунок: 54:3.


«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
У криворізькій гімназії №121 розширили та доукомплектували шкільними меблями укриття
Стартував прийом заявок на криворізький поетичний марафон «Нескорені-2025»
Криворізький плавець Олег Саєнко та тхеквондист Максим Савченко – на п’єдесталі європейських чемпіонатів