У Криворізькій ДЮСШ №10 нині стартував баскетбольний турнір серед жіночих команд

СПОРТ
28.02.23 - 10:32

У Криворізькій ДЮСШ №10 нині стартував традиційний баскетбольний турнір серед жіночих команд на Кубок Вадима Гурова.

У матчі на відкритті змагань зустрілися команди Саксаганського і Тернівського районів.

 

Традиційно сильні саксаганці вже майже 15 років виборюють почесний трофей турніру. Вагому заявку на успіх вони роблять і цього року.

 

Гра в одні ворота - таким видався старт турніру з перемогою саксаганців після 2 періодів - 38:0.

 

Отсаточний рахунок: 54:3.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: