У Криворізькій ДЮСШ №10 завершився чемпіонат міста з плавання серед юнаків та дівчат

СПОРТ
10.06.21 - 15:52

Сьогодні в басейні ДЮСШ №10 завершився чемпіонат міста з плавання серед юнаків та дівчат вікової категорії 13-14 років.

Запливи тривали протягом двох днів. Організатори розбили виступи спортсменів через карантинні обмеження. Тренери кажуть: пандемія не завадила учасникам досягти своїх оптимальних кондицій. 
 

«Спортсмени виходять на гідний рівень, стараються. Тренери у різний спосіб знаходять рішення ситуації. Я вважаю, що зараз - нормальний рівень підготовки спортсменів», - висловила свою думку Ірина Задирака, тренерка-викладачка ДЮСШ №10.

 

У змаганнях взяли участь близько сотні плавців із 5-ти спортивних шкіл та секції спорткомплексу Південного ГЗК.

 

Чемпіонат міста – це фінальний рубіж перед обласними та всеукраїнськими змаганнями як для тренерів, так і для спортсменів. Наставники формують збірну Кривого Рогу, а учасники намагаються довести, що потягнуть турніри вищого ґатунку. У більшості плавців – своя коронна дистанція.

 

«Ну шансів багато, як і у всіх, головне, докладати зусиль, займатися спортом. Моя дистанція – 50 м на спині. Наразі маю дві медалі за 50 м на спині і 100 м комплексне плавання", - ділиться Максим Пономаренко, переможець міського чемпіонату з плавання.

 

За результатами турніру, тренери сформують міську команду. На обласні змагання вирушить приблизно половина учасників міського чемпіонату. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: