У криворізькій лікарні померла пенсіонерка, яка випала з вікна 7-го поверху

ПОДІЯ
14.05.26 - 13:16

У криворізькій лікарні померла пенсіонерка, яка вчора випала з вікна 7-го поверху в районі Соборності.

 

82-річна жінка приземлилася на козирок під‘їзду. Коли її забирала швидка, містянка була ще живою.
 

Та, як повідомили нам медики, отримані травми виявились смертельними. Жінка, на жаль, померла.
 

За свідченням сусідів, пенсіонерка мала проблеми з пам‘яттю, мешкала в гуртожитку разом з донькою.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: