У Криворізькій музичній школі №13 успішно діє проєкт «Арт-лабораторія»

АКТУАЛЬНО
16.04.24 - 16:45

У співпраці з Громадською організацією «4.5.0. Кривий Ріг» у музичній школі №13 успішно діє проєкт «Арт-лабораторія». Проєкт розрахований для дітей ВПО. Для хлопчиків та дівчаток віком від 4 до 10 років проводяться майстер-класи з декоративно-вжиткового та музичного мистецтва.

16 квітня у межах робочої наради щодо діяльності закладів культури в. о міського голови Юрій Вілкул відвідав музичну школу №13. Тут очільник міста ознайомився з роботою арт-лабораторії, а також поспілкувався із вихованцями класу театрального мистецтва, які підготували виставу за мотивам оповідання української письменниці Ірини Подгурської «Янгол жовто-блакитний».

 

«Наше місто стало прихистком для 80 тисяч вимушених переселенців з різних регіонів України. Багато дітей залишилися без можливості повноцінного розвитку. Наше завдання - щоб і криворізькі діти, і діти, які вимушено переїхали до нас, отримували сучасні знання та навички. Для цього, у партнерстві з міжнародними організаціями, створюємо простори творчості та розвитку, де діти отримують додаткову можливість набувати нові знання, творчо розвиватися, отримувати психосоціальну та емоційну підтримку. Всього їх на сьогодні 32», - сказав в. о. міського голови Юрій Вілкул.

Музична школа №13 активно займається з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у Саксаганському районі. Для дітей ВПО у закладі та в районних закладах освіти проводять вистави та мистецькі майстер-класи.

 

Катерина Кулакевич, керівниця проєкту ГО «4.5.0. Кривий Ріг» каже: «Проєкт «Арт-лабораторія» розпочався ще у лютому 2024 року. Це серія майстер-класів, націлених на психологічне розвантаження дітей, їх адаптацію під час війни. Ми знайомимо дітей з нашими мистецькими заходами. За ґрантові кошти (United Help Ukraine) придбані необхідні матеріали: матеріали, вода тощо. Дізнатися та зареєструватися на майстер-класи батьки можуть на нашій сторінці у Фейсбук. Так, 4 травня у музичній школі №14 проведемо майстер-клас з ліплення. Плануємо також заходи у Центрально-Міському районі».

 

Під час майстер-класу з техніки декупаж учасники отримали можливість оволодіти новими техніками майстерності, а також поліпшили свої навички.

 

«У музичній школі навчаються 309 учнів. У закладі працюють фортепіанний, народно-оркестровий відділи, музично-теоретичних дисциплін, сольного співу, театрального та образотворчого мистецтва. Для безпечного навчання наших дітей, міським коштом було облаштовано укриття. Виконані сантехнічні, електричні, вентиляційні, роботи та внутрішнє оздоблення. Найпростіше укриття розраховано на 50 осіб. Також працює «Пункт незламності», - розповіла Тетяна Гопкало, директорка музичної школи №13.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: