У Криворізькій ОВК №31 продовжують опрацьовувати протоколи

АКТУАЛЬНО
01.04.19 - 11:20

До Покровського райвиконкому надходить цінний вантаж. Це — документація, протоколи, бюлетені з голосами криворіжців, які виконали свій конституційний обов’язок і взяли участь у виборах Президента України.

 У Покровському й Тернівському районах, які входять до складу 31-го округу, участь у виборах взяли понад 113 тисяч виборців.
 
«Дуже багато голосувало молоді — це тішить. Неприємностей не траплялося — ні з людьми, ні з бюлетенями», — розповідає голова дільничної виборчої комісії №121728 ТВО № 31 Світлана Прокопенко.

 

Та не все так добре пройшло під час опрацювання документації в окружкомі. Станом на 3:00 ночі, чотирьом ДВК було повернуто документи для уточнення.

«Заповнюють із помилками, потім користуються коректором, забуваючи, що в таких документах це заборонено. Трапляється, не збігаються дані в числах. Іноді заповнювали протоколи, не перевіривши дані на власній дільниці. Усе це через втому та неуважність», — пояснює голова ОВК №31 Ольга Павлючик.

 

А вже станом на 4:00 ранку, достатньо жваву роботу окружної комісії перервала позаштатна ситуація — пропав інтернет.

 

Укртелеком працює вкрай нестабільно, його повільно ладнають. Прибігають айтішники, кажемо — зник інтернет, за 15 хвилин із нами зв’язуються й перепитують, чи дійсно в нас немає мережі», — додала голова ОВК № 31.

 

Близько 8:30 ранку інтернет-зв’язок в окружкомі поновили. На цей час система прийняла лише 36 дільниць із 98-ми на окрузі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: