У криворізькій «тисячці» готують до роботи ангіографічне відділення

ЗДОРОВ'Я
11.08.20 - 17:19

Потужне підсилення у боротьбі з хворобами серця та судин - невдовзі у Кривому Розі запрацює ще один ангіограф. Сучасна медична техніка невдовзі з'явиться у криворізькій лікарні № 2.

Наразі в самому розпалі - ремонтні роботи в майбутньому ангіографічному відділенні тисячки. Приводять до ладу внутрішні приміщення, а вже за кілька днів тут розпочнеться монтаж масштабного та складного обладнання. 

 

 

«Ми намітили план монтажу техніки. В п'ятницю з Києва прибудуть фахівці, щоб встановити обладнання. Цей апарат дуже важливий для хворих на серцево-судинні недуги, інсульти», - підкреслив міський голова. 

 

 

Сучасний ангіограф стане в нагоді у боротьбі з інфарктами та інсультами. Проте нова медична техніка буде задіяна не лише карідохірургами. 

 

 

«Багато хто не знає, що, крім основної мети - зупинити інфаркт і допомогти при інсульті - існує ще купа різноманітних операцій, які виконують за допомогою ангіографа. Як приклад: багато доброякісних пухлини, припустимо, на матці чи інших органах, можна за допомогою ангіографа "пригасити", - коментує заступник головного лікаря з хірургічної допомоги міськлікарні №2 Сергій Аксентьєв. 

 

 

Мер оглянув і нове ендоскопічне обладнання лікарні. Сучасна техніка та методи лікування рятують здоров’я та життя пацієнтів, допомагають пришвидшити процес реабілітації хворих. 

 

 

Вже за кілька тижнів розпочне роботу новий ангіографічний апарат. Наприкінці тижня стартує його монтаж, а повністю налагоджений ангіограф допомагатиме першим пацієнтам на початку осені.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: