У Криворізькому державному педагогічному університеті Всесвітній день вишиванки традиційно відзначили флешмобом

         Понад 10 років у третій четвер травня в світі відзначається День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу.    

У Криворізькому державному педагогічному університеті Всесвітній день вишиванки традиційно відзначили флешмобом.

Вісім факультетів, понад 300 студентів педуніверситету брали участь у святковому заході: танцювали, читали вірші, співали пісень, а також разом з викладацьким складом влаштували барвистий флешмоб - зобразили величезну вишиванку.

«Кожен візерунок, фігура на вишиванці мають свою символіку. На ній позначені і віхи життя, і любов, і краса, і взагалі - вся Україна»,  - коментує Оксана Остроушко, перший проректор Криворізького педагогічного університету.

«Наші студенти, я вважаю, зараз дбайливо ставляться до вишиванки і до цього свята. Воно несе емоційне забарвлення, святкове й радісне», - ділиться Марія Сухотіна, художній керівник студентського клубу .

«Часи змінюються. Мода завжди різна. А вишиванка – вона універсальна. Вона до всього пасує», - впевнена Анастасія Демиденко, студентка факультету української філології.

За словами студентів, символічним є святкування Дня вишиванки навесні, коли все розквітає та тішить око розмаїтими барвами.

Так виглядав студентський флешмоб із висоти пташиного польоту.