У Криворізькому гірничо-технологічному ліцеї відкрили сучасний навчально-практичний центр

ОСВІТА
14.01.21 - 14:36

У Криворізькому гірничо-технологічному ліцеї відкрили сучасний навчально-практичний центр. Там готуватимуть фахівців електротехнічного профілю.

Центр має кабінет теоретичної підготовки, лабораторію електротехніки, технологічну та електромонтажну майстерні. Загальна вартість їх облаштування – понад 4 млн. грн. Це кошти державного та обласного бюджетів, роботодавців та навчального закладу, - повідомляють у Дніпропетровській облдержадміністрації.

 

«Це новий крок у професійно-технічній освіті. Роботодавці гірничо-видобувної промисловості активно впроваджують сучасну техніку. Тепер молоді спеціалісти потраплятимуть на виробництво вже з високим рівнем професійної компетентності, зуміють обслуговувати і ремонтувати електрообладнання», – розповіла заступниця директора ліцею Тетяна Стойчик.

 

У центрі є весь необхідний інвентар для робіт з електрикою. Різноманітні вимірювальні прибори, мікросхеми, паяльники, інструменти, стенди для виконання лабораторних робіт. У кімнаті теоретичної підготовки - потужні комп’ютери та мультимедійна дошка.

 

«Майбутні електромонтери та електрослюсарі зможуть попрацювати із сучасним обладнанням. Макети повністю імітують схеми електричного живлення квартири, промислового цеху та електроприводу двигуна», – каже майстер виробничого навчання Володимир Крицький.

 

Навчальне обладнання – з максимальним рівнем безпеки. Зробили окреме заземлення, спеціальний трансформатор розділяє мережу на побутову та промислову. Передбачені індивідуальні аптечки та вогнегасники.

 

У навчально-практичному центрі одночасно зможуть займатися 30 учнів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: