У Криворізькому музичному коледжі стартує VII Всеукраїнський конкурс фортепіанних концертів та ансамблів

КУЛЬТУРА
22.02.19 - 13:54 849

У Криворізькому обласному музичному коледжі розпочинається сезон конкурсів - флейти, фортепіано, вокал, духові інструменти. Виконавці змагатимуться у майстерності протягом зимово-весняного періоду.

Благодійний фонд Громадська ініціатива мешканців Кривбасу, спільно з Криворізьким відділенням Національної всеукраїнської музичної спілки, запрошують поціновувачів музики, виконавців-початківців долучитись до прослуховування.

 

Сьогодні, 22-го лютого, стартує VII Всеукраїнський конкурс фортепіанних концертів та ансамблів. Конкурс триватиме два дні.

Виступи у номінації "Фортепіанні ансамблі" проходитимуть сьогодні з 12.00 до 17.00 з перервою 15.30-16.30.

У програмі - фортепіанні дуети: К. Дебюссі "На човні" з "Маленької сюїти", А Классен, Марш, Е. Гріг Норвезький танець №1, Й.Брамс "На заре ты её не буди", Р. Шуман "Мрії" з циклу "Дитячі сцени", В. Коровіцин "Ляльки сеньора Карабаса"

Оголошення результатів - о 18.30.

 

Завтра, 23-го лютого, з 10.00 до 15.30 (перерва 12.30-13.00), відбудуться конкурсні виступи у номінації "Фортепіанні концерти".

У сольних програмах пролунають твори Шостаковича, Баха, Моцарта, Шопена, Ліста, Роута, Берковича, Рахманінова, Гріга та інших.

 

Нагородження переможців відбудеться о 17.30.

Організатори запрошують охочих долучитися до конкурсу у якості слухачів і підтримати творчу атмосферу щирими оплесками.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: