У криворізькому садочку відкрили сенсорну кімнату для особливих діток

ОСВІТА
25.01.21 - 14:36

За проєктом "Громадського бюджету", в дитсадку №230 з’явилась розвивальна сенсорна кімната. Тепер малюки мають змогу на повну розвивати свою тактильну систему. 

«У нашому садочку десять груп. Три з них – для дітей з особливими освітніми потребами. Це дітки, в яких є порушення мовлення та затримка психічного розвитку. Сучасна дитина потребує оновленого середовища - яскравого, інноваційного і корисного», - прокоментувала Інна Андрєєва, завідуюча ДНЗ №230.

 

Артпісок для рук малих митців, пірнання у барвистий басейн із кульками, і, звісно ж, справжня дивовижа для малечі – тактильна риболовля. Усього для вихованців закладу передбачено 180 ігор. Додають відчуттів дитячому світу й арома- та звукотерапія, арттерапевтичні техніки. 

 

У громадському бюджеті колектив садочка бере участь уперше. Але з таким успіхом, впевнені, що не востаннє. Мер міста Костянтин Павлов відвідав сенсорну територію дитинства та вручив нагороди авторам. 

 

 

«Приємно, що ініціатива наших мешканців спрямована й на підтримку маленьких криворіжців. І навіть за складних умов пандемії ми все робимо для того, щоб проєкти громадського бюджету були реалізовані», - запевнив Костянтин Павлов. 

 

 
За словами авторки проєкту, психологині Наталії Коломоєць, 100-відсоткове наповнення сенсорної території відбулося після капітального ремонту приміщення, заміни вікон та умеблювання. 

 

 

«Найголовнішим для сенсорної кімнати є мультимедійна сенсорна підлога, яка допомагає коригувати емоційний світ дітей. Ми розвиваємо мультисенсорність дитини. Дуже корисна річ. Також розвивається загальна моторика», - пояснила Наталія Коломоєць.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: