У криворізькому транспорті тестують термінали. Незабаром оплата стане на 100% безготівковою

АКТУАЛЬНО
22.05.20 - 15:04

Відсьогодні у муніципальному транспорті (тролейбусі №0027, трамваї №375, швидкісному на станції «пр. Металургів» та автобусі №АА 5034 ТК) у тестовому режимі працюють 4 стаціонарні електронні транспортні термінали для розрахунку за проїзд.

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула, у Кривому Розі продовжують системну роботу з упровадження електронного квитка.

 

З початку року у місті вже перейшли на автоматизовану систему обліку оплати за проїзд. Завдяки цій системі у пасажирів з’явився вибірзручного розрахунку за проїзд у муніципальному транспорті. Також комунальні транспортні підприємства міста отримують інформацію про фактичний облік коштів по перевезенням на кожному маршруті  та проводять облік пасажирів пільгових категорій.

 

«Сьогодні ми презентуємо наступний крок підвищення якості пасажирських перевезень. Тепер, завдяки автоматизованій системі, оплатити проїзд в комунальному транспорті криворіжці зможуть безготівково. Це можна буде здійснити за допомогою картки криворіжця, транспортної, банківської карти, мобільного телефону або смарт-годинника», - зазначив міський голова.

 

«Це обладнання дозволить пасажиру оплатити проїзд  без залучення кондуктора і отримати відповідний квиток на підтвердження факту оплати. Розрахуватися можна буде й готівкою через термінал», - пояснив директор КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко.

 

Нагадаємо, у Кривому Розі вже видано 10 тисяч карток криворіжця-учнів. До 15 червня видадуть учням всі 60 тисяч карток. З 1 січня 2020 у Кривому Розі проїзд у муніципальному транспорті, за ініціативи міського голови Юрія Вілкула, для школярів, учнів та студентів безкоштовний. 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: