У криворізьких спортсменів - срібло та бронза чемпіонату світу з таїландського боксу

04.10.19 - 17:21

Наприкінці вересня у Анталії (Туреччина) стартував чемпіонат світу з таїландського боксу. Срібну та бронзову нагороди здобули криворізькі бійці, - повідомляє Українська федерація таїландського боксу.

Марина Мальченко вперше приїхала на міжнародні змагання і одразу ж дійшла до фіналу, але золота їй вибороти не вдалося. Дівчина посіла 2-е місце.

Криворіжець Данило Тодощенко здобув бронзу чемпіонату.

На сторінці клубу «Барс» у соцмережі також повідомляють, що криворіжець Олександр Лавриненко вийшов у півфінал, де буде протистояти опоненту з Таїланду.

Загалом у збірної України з 19-ти спортсменів вже є 3 медалісти, 10 півфіналістів та один фіналіст. Золотих нагород поки немає.

Фото з вебсайту Української федерації таїландського боксу та сторінки клубу «Барс» у соцмережі.