У Києві на Видубичах фура "Volvo" впала з мосту. Водій вижив

ДТП
02.01.25 - 11:32

У Києві на Видубичах водій вантажного автомобіля "Volvo" не впорався з керуванням - фура впала з мосту. Як повідомили рятувальники, шоферу стало зле за кермом. 

На щастя, він вижив. ДСНСники витягли його з вантажівки й передали медикам. Від госпіталізації чоловік відмовився. 

 

Після ліквідації наслідків аварії, фуру намагаються прибрати з проїзної частини.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: