У Києві презентували фільм, героями якого стали бійці з 17-ї танкової бригади

ВІЙСЬКОВІ
24.05.24 - 10:32

«Це не смішно, це армія»! У Києві відбулася презентація фільму про військовий гумор «Нам своє робить».  Головними героями фільму стали бійці 17-ї окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота.

 

Кінострічка розповідає, як гумор на війні підтримує стійкість та впертість захисників і захисниць через чотири теми жартів: воєнний побут, “паперова” армія, бойові курйози та тварини на війні.

 

Наприкінці 2023 року команда DocNoteFilms проїхала тисячі кілометрів, питаючи військових: чи можна жартувати на війні? 

 

“Ми знімаємо війну з 2014-го. Тоді, особливо в умовах маневреної війни з купою проблем та невідомості, ми побачили в усіх українцях на фронті одну спільну рису – гумор. Це міг бути окоп в Пісках перед вивіскою “Донецьк” або блокпост на межі областей: влучно жартували і там, і там. За роки війни жарти не раз допомагали навіть нам у складних фронтових ситуаціях. Гумор знімає напруженість, згладжує конфлікти, допомагає відрефлексувати важкі події. Тож фільм “Нам своє робить” — це наша спроба дослідити за допомогою кіномови цю унікальну здатність українців, яка, можливо, в чомусь і є й нашою зброєю”, — каже Костянтин Кляцкін, режисер фільму.

 

 

Проєкт реалізовано студією DocNoteFilms  за участі об’єднання «Вавилон'13».

 

 

 «Наші захисники й захисниці щодня доводять свою нереальну крутість. Й тепер цивільні глядачі зможуть побачити, хто, як та в яких умовах тримає фронт”, — каже виконуюча обов’язки Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Руслана Величко.

 

Продюсер фільму, Сергій Малярчук — ветеран. Він один із переможців конкурсної програми “Варто” від Українського ветеранського фонду. Отримане фінансування допомогло Сергію створити кінострічку «Нам своє робить», - розповіли на сторінці 17 ОТБр.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: