У м. Підгородне на Дніпропетровщині оголосили надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу бюджетним установам

КОМУНАЛКА
12.10.21 - 10:17

11 жовтня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підгородненської міської ради оголосила надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Міський голова Андрій Горб заявив, що це пов’язано із відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років. Про це повідомляється на сторінці Підгородненської територіальної громади у Фейсбуці.

«Члени комісії вирішили визнати ситуацію, що склалася  з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків, надзвичайною ситуацією (відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України)», - йдеться в дописі.

 

Надзвичайна ситуація – це спеціальний тимчасовий правовий режим, що виникає через порушення нормальних умов життя і діяльності людей через аварію, катастрофу, стихійне лихо або епідемію.

 

 

Введення режиму надзвичайної ситуації фактично є констатацією її виникнення і передбачає ліквідацію наслідків.

 

 

Нагадаємо, що про проблеми із входженням в опалювальний період з тривогою заявив і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, в бюджеті міста немає необхідних 7 млн гривень для покриття витрат на опалення в школах, садочках, лікарнях та інших бюджетних установах.

 

 

У Кривому Розі в умовах надскладних реалій міська влада прийняла рішення в першу чергу захистити людей і залишити тарифи на тепло в місті на рівні минулорічних. Збитки, які несе здорожчання газу, електроенергії та інших складових тарифу, будуть компенсовані з міського бюджету. А це – 1 мільярд 127 мільйонів гривень. 

 

Детальніше про це - у зверненні в.о. міського голови Юрія Вілкула. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: