У міському чемпіонаті у Кривому Розі за золото змагалися близько 200 плавців

СПОРТ
16.07.19 - 17:38

У плавальному басейні «Дельфін» спортшколи №6 сьогодні зібрались кращі плавці міста. За золотом приїхали близько 200 спортсменів.

«Вже традиційно, відповідно до календаря наших заходів, ми сьогодні проводимо чемпіонат міста. Близько 200 дітей беруть участь у змаганні, і це дуже хороший стимул поборотися за комплект нагород», – зазначив голова криворізької федерації плавання Олег Ляденко.

 

Спортсмени кажуть, стимулом є також досвід та можливість подальшої участі в обласних та всеукраїнських змаганнях. Кожен з учасників має власний відпрацьований стиль.

 

«Мій основний стиль – брас та кріль. Щойно я виконала другий дорослий», – ділиться учасниця змагань Марія Колеснікова.

 

Та є й універсали. Анастасія досконало володіє кількома стилями. Тож на змаганнях показує високі результати у комплексному плаванні. Дівчина – кандидат у майстри спорту, не раз брала участь у всеукраїнських турнірах. Сьогодні плавчиня на першій же дистанції – у переможцях.

 

Серед хлопців виділявся Тимур Вознюк, якому всього 8 років, але він уже володар 1-го розряду з плавання.

 

Загалом же криворізькі плавці – на висоті. Демонструють досягнення, на всеукраїнських і на міжнародних першостях.

 

«Марка криворізьких плавців дуже висока, вони намагаються її триматися. У нас працюють чудові тренери. На сьогодгі в нашому місті працюють 12 плавальних басейнів – у ДЮСШ № 10, ДЮСШ № 2, плавальний басейн ПівдГЗК», – зауважив голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради Іван Коваленко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: