У місті розпочали прийом заяв на 500-гривневу компенсацію для оплати за тепло чи воду 

     Нагадаємо, що цьогоріч у Кривому Розі продовжено програму мера з часткової компенсації криворіжцям оплати послуг тепло- і водопостачання в розмірі 500 гривень. З 1-го лютого розпочали прийом заяв на таку допомогу.

     Хто може розраховувати на компенсацію?

     Отримати 500 гривень компенсації можуть соціально незахищені категорії криворіжців: пенсіонери, що не працюють, ветерани війни і військової служби, жертви політичних репресій, чорнобильці, самотні мами (батьки), безробітні, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості більше року, малозабезпечені та багатодітні сім'ї, а також працівники бюджетних організацій.

      Як отримати допомогу?

      Необхідно звернутися до одного з пунктів прийому, які працюють у місті з 1-го лютого. Загалом це 49 стаціонарних пунктів та 3 виїзних. Ще 2 пункти виїжджають до людей, які не можуть самостійно пересуватися. При собі необхідно мати оригінал та ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, довідку, що підтверджує приналежність до однієї з категорій.

     Допомога надається на одне домоволодіння і на один вид комунальних послуг. Вона відразу надходить на рахунок підприємства-постачальника за тепло або за воду на погашення наявних боргів, або в рахунок подальшої оплати. Сума компенсації не ділиться на частини і виплачується одноразово.

     Сьогодні наша знімальна група побувала в Довгинцівському терцентрі. Там зазначають, що великих черг у пунктах прийому нині немає, оскільки програма діє до 1 грудня. Працюють у звичному режимі. Першими оформляти фінансову допомогу йдуть пенсіонери. 

     Детальну консультацію про отримання матеріальної допомоги, можна отримати в департаменті соціального захисту (адреса пр. Металургів, 36-б, тел. 74-66-82), а також у всіх районних управліннях соціального захисту міста.

     Нагадаємо, що програма з компенсації криворіжцям оплати послуг тепло- і водопостачання в нашому місті діє вже третій рік. У 2017-му фінансову допомогу отримало 146 тисяч криворізьких сімей. Прийом заявок триватиме до 1 грудня поточного року, тож всі охочі встигнуть оформити необхідні документи.