У місті триває прийом документів для отримання компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання

        Нагадаємо: цьогоріч у Кривому Розі продовжено програму мера з часткової компенсації криворіжцям оплати послуг тепло- і водопостачання в розмірі 500 гривень. З 1-го лютого розпочали прийом заяв на таку допомогу.

       Оформити її просто й доступно.

       Необхідно звернутися до одного з пунктів прийому документів. Загалом це 50 пунктів. Знайти їхні адреси можна на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради або на веб-порталі «Криворізький ресурсний центр». При собі необхідно мати оригінал та ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, довідку, що підтверджує приналежність до однієї з категорій. Це пенсіонери, що не працюють, ветерани війни і військової служби, жертви політичних репресій, чорнобильці, самотні мами (батьки), безробітні, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості більше року, малозабезпечені та багатодітні сім'ї, а також працівники бюджетних організацій.

      Можна скористатися й мобільним офісом. Із графіком його роботи на лютий 2018 року можна ознайомитися на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради.

      Громадяни, які не можуть самостійно пересуватися, можуть оформити виплату часткової компенсації, скориставшись сервісом «Мобільний кейс». Замовити послугу можна одним із способів:

-   за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-459;

- звернувшись до адміністратора ЦНАПу «Віза» в усній або письмовій формі;

- на сайті виконкому Криворізької міської ради, на веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» та на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» (цілодобово);

- написати звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua (цілодобово).

      Станом на 09.02.2018 р. до бази даних отримувачів допомоги було внесено більш як 22 тисячі заявників.

      Нагадуємо, що прийом документів здійснюватиметься до 1 грудня поточного року. Громадяни особисто обирають вид комунальної послуги (теплопостачання або водопостачання та водовідведення), за яку хочуть отримати компенсацію.