У МОН пояснили, як відбуватиметься ДПА -2019

ОСВІТА
19.03.19 - 13:50 805

2019 року державну підсумкову атестацію складуть учні 4-х, 9-х та 11-х класів, а також випускники закладів професійної та вищої освіти, які вступили туди після 9-го класу.

Як все буде проходити, пояснює Міністерство освіти і науки України.

 

Молодші школярі після 4-го класу виконають підсумкові письмові завдання з української мови та математики. Знання учнів не перевірятимуть, ДПА потрібна виключно для моніторингу якості освіти. Її проведуть у школі в термін, який визначить дирекція навчального закладу.

 

Після закінчення 9-го класу випускники складатимуть письмову підсумкову атестацію, яка допоможе оцінити набуті за роки навчання знання. Форма контролю – письмова. ДПА відбудеться з української мови та математики. Ще один із предметів учням дають на вибір. Терміни проведення затверджує дирекція школи.

 

 

Випускники 11-х класів з 21 травня по 13 червня складатимуть ЗНО з української мови та математики або історії. Також на вибір дадуть ще один предмет. Атестація пройде у пункті тестування. 

 

На учнів закладів професійної та вищої освіти чекає комплексна ДПА. З 21 травня по 13 червня вони складатимуть ЗНО з української мови та математики або історії, а іспит з третього предмету, який оберуть самостійно, писатимуть у закладі освіти.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: