У мистецьких школах Кривого Рогу ремонтують та розширюють укриття

У Кривому Розі тривають роботи в укриттях: завершують ремонт сховища у музичній школі №14 та дитячій бібліотеці №17, у музичній школі №2 доводять до ладу актовий зал, у 4-ій музичній школі розширюють укриття. У музичній школі №10 в Тернівському районі збільшують площу укриття. Рік тому його створили на 60 людей, а цьогоріч з міського бюджету виділили кошти для його розширення. Тут зможуть укритись 110 учнів та викладачів.
Протягом року солісти та колективи 10-ї музичної школи отримали близько 230 перемог у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, у тому числі й 17 Гран-прі!
У Кривому Розі для розвитку малечі діють 18 мистецьких шкіл: 13 музичних, 3 художні, 2 школи мистецтв, 10 Палаців культури. У них займаються близько 350 творчих колективів (понад 6,5 тисячі дітей).
«Завтра обов'язково буде! Тому вже сьогодні, попри всі виклики, робимо все можливе, щоб юні криворіжці могли повноцінно розвиватися. Робота закладів в умовах воєнного часу можлива тільки за наявності сертифікованих ДСНС укриттів. Ми продовжуємо їх створювати», - підкреслив О.Вілкул.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
У Криворізькій музшколі №2 фінішує ремонт укриття
У Тернівському районі місто відремонтувало укриття на 150 місць у ПК «Творчий»
У Кривому Розі згоріла покинута квартира у 9-поверхівці в Покровському районі