"У нас достатньо роботи". Нацполіція не хоче вручати чоловікам повістки

КОМЕНТАР
28.12.23 - 11:38

Нацполіція проти ідеї дозволити їм роздавати повістки військовозобов’язаним.

"У нас дуже багато свого функціоналу, і ми вважаємо, що кожен має займатися своєю роботою. Ми й так підхоплюємо різноманітні моменти, бо поліція - найбільший правоохоронний орган, і ми підставляємо плече іншим правоохоронним структурам. Якщо ми цього не будемо робити, то деякі важливі напрямки роботи просто "впадуть", - відреагував голова Нацполіції  Іван Вигівський.

 

За його словами, Нацполіція документує сотні кримінальних правопорушень серед представників ТЦК і СП, де вони отримують хабарі, і тому люди не йдуть служити.

Що ж до пропозиції мобілізувати 100 тисяч правоохоронців, Вигівський прокоментував:

 

"Деякі громадяни, державні службовці, посадовці кажуть, що в поліції є 250 тисяч поліцейських, і пропонують 100 тисяч відправити на фронт. Фактично, у нас на сьогодні близько 100 тисяч діючих поліцейських: 20 тисяч жінок і 80 тисяч чоловіків. Щодня з них заступають у наряд близько 20 тисяч. Це одна зміна. Також близько 15 тисяч слідчих і дізнавачів, 20 тисяч оперативників і тисячі людей, які воюють на фронті, зокрема, у підрозділі "Лють". Тому, стосовно пропозиції мобілізувати 100 тисяч поліцейських, можу сказати, що ми вже максимально задіяні у складі Сил безпеки і оборони, а також дбаємо і про внутрішній фронт та безпеку всередині країни".

Джерело - Цензор.Нет

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: