У навчальний рік - з карантином! У школі біля Кривого Рогу виявили кишкову паличку

СОЦІУМ
06.09.19 - 15:35 2656

Відсьогодні в Новопільському НВК оголосили карантин через виявлену у воді кишкову паличку. Про це повідомив педагог школи Володимир Халік у фейсбук.

«Сьогодні в школі відбулася нарада вчителів, на якій нам повідомили, що у воді, взятій на дослідження санітарно-епідеміологічною службою, виявлено кишкову паличку. Такого початку навчального року я не пам’ятаю», – обурюється вчитель.

 

Щоб хоч якось забезпечити себе питною водою, школярі скуповують всі пляшки в сусідньому магазині. Їдальня в закладі не працює, підлогу та вбиральні не миють.

 

«І це тільки школа, а село… Отже, на території громади – епідемія. Дожилися», – додав обурений дописувач.

 

Володимир Халік допускає, що забруднення води може бути пов’язане з жахливим випадком. У цьому році в розритій ямі біля водокачки в селі декілька днів плавав труп собаки.

 

У коментарях зазначають, що «потрібно терміново збирати представників батьківського комітету, директора, голову, керівництво ЖКП, відділу освіти, райради та РДА. Не покладати цю біду на плечі батьків та педколективу». «Щодо проблеми з централізованою подачею води, намагаємось вирішити через Кривбасводоканал питання хлорування системи водогону в школі».

 

Також місцеві мешканці пропонують обговорити з батьками закупівлю питної води для кожного класу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: