У новий рік - з новими знаннями! У студентів Університету третього віку - випускний

СОЦІУМ
06.12.19 - 16:23

Цими днями у районних терцентрах, де працюють навчальні відділення Університету третього віку, сертифікати про закінчення отримують слухачі вже 4-го набору.

І їх знову більше ніж у попередньому випуску - майже 500. Незмінне гасло університету - «Життя триває!»

 

Незвичайні студенти прагнуть не залишатися на «запасних» позиціях, а бути на «передовій». Саме так і сказала на святковій зустрічі староста другої групи Надія Романчук:

- Спасибі нашому університету, що він допомагає нам триматись "на поверхні", та що там, ще крутіше - на передовій сучасного життя. Я, наприклад, свого часу з золотою медаллю закінчила школу, виш - з «червоним» дипломом. Але вчитися ми хочемо завжди! Тільки подивіться на наш сьогоднішній випуск: це люди без тягара віку, які оволоділи комп'ютерною грамотністю, цікавляться інтернетом, усім світом. Недарма до випускного ми навіть гасла придумали про користь навчання - не тільки рідною мовою, а й ще 4-ма мовами. Наші улюблені внуки ще більше поважають нас за ці незвичайні дипломи.

 

Соціальний проєкт, ініційований народним депутатом України VII і VIII скликань Костянтином Павловим, реалізується у Кривому Розі два роки поспіль.

 

Костянтин Павлов привітав зі святом незвичайного «Останнього дзвоника» 54-х випускників із Центрально-Міського району: "Головне, що, всупереч усім шаблонами і стандартами, ви сповна використали цей шанс - знову стати студентами. І довели, що в плюс до поважного віку можна поставити допитливість, активність і позитивний настрій! Я переконаний, що ви, представники шанованого, золотого покоління - гордість рідного міста. Ми від душі піклуємося про те, щоб на нинішньому етапі вашого життя ви відчували турботу і підтримку, залишалися справжніми оптимістами. Ваш випуск ми разом святкуємо напередодні нового 2020 року. А це значить, що в новий рік ви вступаєте з новими знаннями, можливостями, мріями. Нехай ці мрії обов'язково збудуться!"

 

Загалом університет вже успішно закінчили 216 ветеранів Центрально-Міського району. Віковий спектр випускників досить широкий. Серед переважної категорії «60+» є й люди молодші, але чимало і переступили 80-річний рубіж, як, наприклад, слухачка нинішнього набору Тамара Федорівна Гончаренко. Не менш яскраво характеризує склад випускників ще одна особливість - переконлива «сімейність».

"У цьому наборі зростаючий інтерес до університету проявили сім'ї наших ветеранів, - зазначає в. о. директора Центрально-Міського терцентру Світлана Ситник. - Це подружжя Лелетків, Власенків, Губанових, Котових, Приходьків - п'ять сімей! Вони, як і всі слухачі, своєю активністю надихали молодих викладачів. Костянтин Юрійович, як головний організатор, подбав про відповідне технічне забезпечення навчального процесу. Продумано все: навчальна програма з предметів, пізнавальна інформація. Не випадково у нас вже поповнюється перелік охочих вчитися в наступному наборі".

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: