У перший день видачі продуктових наборів їх отримали 4756 криворіжців

АКТУАЛЬНО
23.04.24 - 13:58

У Кривому Розі третій рік поспіль, за рішенням виконкому міської ради та підтримки Ради оборони міста, видають безкоштовні продуктові набори. Їх отримають майже 25 тисяч криворіжців 20-ти категорій. За перший день вже видали 4756 пакунків. Із них понад 2000 доставили маломобільним мешканцям.

Пункти видачі працюють з понеділка по суботу з 08.00 до 15.00, без перерви. Немобільних і маломобільних, самотніх мешканців обслуговують за адресою їх проживання. Для мешканців віддалених мікрорайонів організовано виїзне обслуговування з 22 по 26 квітня 2024 року за окремим графіком. Детальніше про адреси пунктів та пільгові категорії ми розповідали тут.

 

В. о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду щодо організації роботи таких пунктів.

 

«Ми продовжуємо підтримувати мешканців нашого міста, які цього потребують. З перших днів повномасштабного вторгнення, в межах міської Програми соціального захисту, коштом міського бюджету були організовані пункти для видачі сформованих продуктових наборів. За попередні два роки їх видано понад 563 тисячі. Пакунки отримають родини загиблих військовослужбовців та тих, які перебувають у полоні чи зникли безвісти; сім’ї, які виховують діток з інвалідністю, мають у своєму складі осіб з інвалідністю з дитинства або осіб з інвалідністю внаслідок війни. Також багатодітні родини, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, одержувачі державних допомог як малозабезпечені родини, одинокі матері та інші категорії криворіжців», - зазначив Юрій Вілкул.

 

У Покровському районі, в який завітав очільник міста, організовано 5 стаціонарних пунктів та 2 виїзних, які працюватимуть 24 квітня у ж/м Бєляєве та 26 квітня у ж/м Верабове. 

 

«Проднабір я отримую вперше. Дуже гарне обслуговування - пару хвилин, перевірили документи і видали набір. Така допомога потрібна людям, особливо тим, хто має інвалідність, у кого дітки. Не у всіх є зараз змога придбати необхідні продукти. Це хороша програма допомоги від міста людям», - каже військовий Володимир з інвалідністю II групи.

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: